Головна main Зусиллями вагнерівців росіяни розширили фронт вздовж траси Бахмут-Лисичанськ

Зусиллями вагнерівців росіяни розширили фронт вздовж траси Бахмут-Лисичанськ

38

Ведучий Василь Пехньо розповів, що росіяни змогли взяти Сєвєродонецьк завдяки вагнерівцям, які розшири фронт вздовж траси Бахмут-Лисичанськ.

Про це він сказав в етері телеканалу “Україна 24″.

“За рахунок чого російські війська зайняли Сєвєродонецьк? В основному завдяки вагнерівцям – саме кілька їхніх батальйонів і здійснили прорив від Попасної. Зараз саме найманці є тією основною міцю росіян, яка утримує Сєвєродонецьк і продовжує тиснути на Лисичанськ”, – розповів Пехньо.

Ведучий зауважив, що основна армія рф дуже сильно “покусана” після боїв з ЗСУ.

“Нині з усіх частин побитої армії росіяни склали понад 50 різних БТГ на ділянці з Ізюму до Попасної. Саме там вони сконцентрували до 60% всіх своїх сил. Ще близько 15 тисяч осіб росіяни готують як резерв для свіжих вливань у війну”, – сказав він.

Водночас найбільш небезпечними є вагнерівці, які змогли розширити фронт вздовж траси Бахмут-Лисичанськ: “Більш того, є повідомлення про вклинювання в трасу в районі Нагірного і Білогорівки”.

“Така ситуація змушує прогнозувати потенційний відступ української армії із Лисичанська. Чи всі ці новини дійсно є дуже поганими? Так, у сенсі того, що вони, тобто росія, займає наші українські міста, втім усі ці події відбуваються на території десь розміром “10 на 10 км”, коли весь фронт простягається на понад 1000 км, тому дуже сумнівний успіх як для “другої армії світу”, – закінчив Пехньо.

Нагадаємо,  голова Луганської ОВА Сергій Гайдай сьогодні, 29 червня, розповів, що російські військові намагаються прорвати лінію оборону Збройних сил України біля Лисичанська, але поки безуспішно.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *