Головна main ЗСУ звернулися до військових Білорусі з закликом не виконувати злочинні накази (відео)

ЗСУ звернулися до військових Білорусі з закликом не виконувати злочинні накази (відео)

124

20 липня ЗСУ опублікували звернення до білорусів, яких путін та Лукашенко планують кинути у війну проти України: білоруси повинні зробити вибір, який врятує їм життя.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі “СтратКом ЗСУ”.

У зверненні говориться, що солдатів та офіцерів білоруської армії провокують долучитись до бойових дій загарбницької війни рф. Їх застерігають не піддаватись на провокації. А якщо все ж командування примусить іти вперед, то потрібно опустити зброю і здатись в полон – тоді ніхто не постраждає.

Білорусам нагадують, що ворог прийшов на землі України: він убиває, гвалтує, грабує. При цьому з території Білорусі летять “Іскандери”, піднімаються в небо літаки, перетинають білорусько-український кордон війска рф.


Українці пам’ятають, що білоруси – братній народ. Якщо білоруси прийдуть з миром, то їх зустрінуть з відкритими обіймами. Якщо ж ні, то вони побачать вогонь та свинець.

Весь світ бачив, на що здатна українська армія, яка бореться за праве діло – звільнення своєї землі від окупантів. Крім того, на боці України – весь світ, бо це сторона добра.


У відео-ролику звучить заклик до білорусів зробити правильний вибір: лише від них залежить, чи буде порушено баланс між двома народами і чи вони стануть ворогами.

Зазначимо, аналогічне звернення підготували білоруські опозиціонери. Світлана Тихановська, законно обрана Президентка Білорусі, а також Денис “Кіт” Прохоров, командир полку Калиновського, та інші громадські активісти, закликали збройні сили Білорусі не помирати за Лукашенка та путіна.

Нагадуємо, Білорусь надала свої військові бази та аеродроми у повне розпорядження військ рф. Зокрема, протягом кількох днів у небо піднімався літак дальньої радіолокаційної розвідки, головна функція якого – давати координати цілей на території України.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *