Головна main ЗСУ вийшли з Лисичанська без втрат, – Гайдай

ЗСУ вийшли з Лисичанська без втрат, – Гайдай

25

Збройні сили України під час виходу з Лисичанська Луганської області не зазнали втрат від російської окупаційної армії.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю BBC.

Він зауважив, що ЗСУ могли б ще довго утримувати місто, але через величезну перевагу росії в артилерії та боєприпасах в цьому не було сенсу.

“Ми б потрапили в оточення і мали б сидіти там, доки місто обстрілювали Тому ми вирішили не допускати оточення, щоб не намагатися відступати все відразу. Вирішили відійти на готові укріплені позиції далі на захід, зайняти їх і звідти продовжити боротьбу з російською армією. Як наслідок, всі пішли без втрат”, – сказав Гайдай.

Також голова ОВА розповів, що поки одні підрозділи тримали оборону на Луганщині, інші будували нові укріплення у Донецькій області. Війська з Лисичанська перейшли саме на ці оборонні рубежі.

Нагадаємо, вчора, 3 липня, стало відомо, що після тяжких боїв за Лисичанськ Сили оборони України були змушені відійти з позицій та рубежів.

В умовах кратної переваги російських окупаційних військ в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків. Для збереження життя українських захисників було ухвалено рішення про відхід.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *