Головна main ЗСУ показали кадри контрнаступу на Херсонщині: пояснили, навіщо армії бронетехніка (відео)

ЗСУ показали кадри контрнаступу на Херсонщині: пояснили, навіщо армії бронетехніка (відео)

52

На відео від бійців ЗСУ показано кадри наступу на Херсонщині. Відео демонструє, чому ЗСУ важливо мати велику кількість бронемашин для майбутнього контрнаступу.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі “Бавовна”.

Перші кадри запису показують кількох українських військових поруч з масивною бронемашиною. Наступні кадри показують не надто багато подробиць. Однак стає зрозуміло, чим корисні ці машини для українських захисників.

Бійці поступово просуваються вперед: стріляють по противнику і при цьому перебувають у безпеці під захистом броні. Помітно, як вони притискаються впритул до броні та коліс.

Відстрілявши порцію набоїв, перший боєць відходить назад, а на його місце стає наступний. Просування вперед схоже на своєрідний танок, у якому кожен знає, що йому робити..

За десять метрів ліворуч – ще один бронеавтомобіль рухається відкритим полем Херсонщини.

Широкі колеса військової машини вільно рухаються по землі, вкритій рештками рослинності – нічого не гальмує її рух. Швидкість авто така, щоб постійно прикривати бійці – вони по-черзі виходять вперед і відступають назад.

Ось таким чином – під захистом броні – і відбувався контрнаступ на Херсонщині.

Відео триває близько 1 хв. Якщо врахувати, що швидкість людської ходи 3 км/год, то за час зйомки бійцям вдалось підкрастись до ворога ще на 50 м.

У дописі названо бронемашину, яку використовують бійці ЗСУ – це французька бронемашина VAB.

VAB (Véhicule de l’Avant Blindé) – це так звана “броньована машина переднього краю”, створена французькою компанією “Рено” у 70-их рр. минулого століття. Максимальна швидкість – близько 110 км/год.

Розробники створили кілька версії VAB – є пристрої, озброєні кулеметами різних калібрів та місткістю до 8 осіб десанту “плюс” 2 осіб екіпажу.

Франція підтримала Україну , і вже влітку на полі бою помітили бронетранспортери VAB. Наразі офіційно не повідомлялось, скільки саме подібного транспорту отримали українські військові.

Нагадуємо, Джо Байден під час офіційного виступу 25 січня повідомив, що Україна отримає значну кількість бронемашин і танків: це все знадобиться для майбутнього контрнаступу.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Джерело – Стопкор.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *