Головна main ЗСУ на півдні просуваються впевнено, зберігаючи тишу, втім до Херсона їм іти не 1 км, – речниця сил оборони

ЗСУ на півдні просуваються впевнено, зберігаючи тишу, втім до Херсона їм іти не 1 км, – речниця сил оборони

49

4 липня Наталя Гуменюк, керівниця пресцентру сил оборони півдня, повідомила про ситуацію у південних областях України та у Чорному морі. Речниця заявила, що ЗСУ повільно просуваються вперед, втім до Херсона – далеко не 1 км.

Інформацію оприлюднено під час брифінгу в Українському медіацентрі.

Гуменюк розповіла, що ЗСУ на півдні рухаються вперед, однак роблять це в тиші. Про результати цього просування можуть офіційно заявити лише військові. Публікації ЗМІ, громадських активістів та політиків про звільнення тих чи інших населених пунктів шкодить бойовим діям і компрометує тих, хто це озвучує.

Щодо Херсона, то інформація про те, що українські захисники перебувають за 1 км від околиць міста, не відповідає дійсності, офіційно стверджує представниця пресцентру ЗСУ.

Армія рф намагається зупинити рух українських підрозділів, обстрілюючи населені пункти на лінії фронту. Є влучання у господарські будинки та сільськогосподарські угіддя. Наразі даних про жертв немає.

Одна з нових проблем ворога – логістика, стверджує Гуменюк. Українська артилерія нищить оперативні запаси боєприпасів та паливо-мастильних матеріалів неподалік від лінії фронту. Тому російське командування витрачає час та ресурси на відновлення цих запасів. Зокрема, днями надійшли 17 вагонів з боєприпасами.

У Чорному морі, наголосила Гуменюк, перебуває 1 великий десантний корабель та 4 кораблі-ракетоносці: 3 ракетних човни та 1 підводний човен. Разом вони можуть запустити по Україні 28 крилатих ракет.

Нагадуємо, британське видання The Economist повідомило, що ЗСУ перебуває на відстані 1 км від Херсона. Саме цю інформацію спростувала Гуменюк під час брифінгу.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *