Головна main ЗСУ ліквідували щонайменше 10 російських генералів, – розвідка Британії

ЗСУ ліквідували щонайменше 10 російських генералів, – розвідка Британії

60

Від початку вторгнення росії в Україні загинули 10 російських генералів. Також керівництво Збройних сил рф зазнало кадрових перестановок – мінімум 6 командувачів були звільнені. Причиною стала низька ефективність та неможливість виконання поставлених завдань.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки, який цитує Міністерство оборони Великої Британії.

“Погана результативність російських збройних сил під час вторгнення в Україну дорого обійшлася російському військовому керівництву, що, ймовірно, призвело до звільнення як мінімум шести російських командирів з початку бойових дій у лютому 2022 року”, – повідомляє розвідка.

Так, у травні 2022 року з посади командувача Східного військового округу був звільнений генерал-полковник Олександр Чайко.

Тоді як генерал-полковник Олександр Журавльов, командувач Західного військового округу з 2018 року, не брав участі у святкуванні Дня ВМФ росії в Санкт-Петербурзі. Імовірно його замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Також генерал Олександр Дворніков, який відомий своїми жорстокими діями в Сирії, був відсторонений від командування операцією в Україні, а Сергій Суровікін прийняв командування Південною групою військ від генерала Геннадія Жидка.

“На полі бою в Україні загинули щонайменше 10 російських генералів. Питання злагодженості командування, ймовірно, посилить тактичні та оперативні проблеми росії”, – йдеться у зведенні.

Нагадаємо, на окупованих територіях Донецької і Луганської областей російські загарбники розпочали нову хвилю примусової мобілізації. Чоловіки намагаються ховатися.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *