Головна main ЗСУ дійсно дуже близько до Херсону, – заступник голови облради

ЗСУ дійсно дуже близько до Херсону, – заступник голови облради

108

Збройні сили України дійсно сильно наблизилися до міста Херсон. Утім, інформація, про те, що українські військові зайшли в місто – не відповідає дійсності.

Про це повідомив заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в етері телеканалу “Апостроф TV”.

“Боїв за саме місто немає. Але ЗСУ дійсно дуже близько. І вони працюють дуже ефективно, професійно. Я впевнений, що скоро такі новини щодо звільнення Херсону стануть реальними. Поки що в самому Херсоні немає бойових дій”, – сказав він.

Соболевський також закликав не поширювати недостовірну інформацію.

За словами заступника голови облради, у мешканців Херсону склалася важка ситуація.

“Є базові продукти, необхідні для життя, але частина завозиться з окупованого Криму і тому люди не хочуть їх купувати. Але інша, більш серйозна проблема – що грошей нема. Бізнес зупинився, роботи в області практично немає і українській банківській системі важко працювати. Люди всіма силами намагаються залишити Херсонщину, але така можливість обмежена. Всі чекають Україну та ЗСУ”, – додав він.

Соболевський також розповів, як виїхати з Херсону.

“Можна лише двома шляхами – на Запоріжжя через Василівку, або ж в напрямку окупованого Криму. Я би другий варіант не дуже радив”, – сказав він.

Нагадаємо, учора екснардеп Купрій заявив, що ЗСУ зайшли в Херсон. Утім, офіційні джерела не підтвердили дану інформацію.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *