Головна main “Злив” нових даних: проти Шарія поновили кримінальну справу щодо педофілії

“Злив” нових даних: проти Шарія поновили кримінальну справу щодо педофілії

80

Українські правоохоронці поновили кримінальну справу проти проросійського блогера та політика Анатолія Шарія щодо розбещення неповнолітніх.

Про це у своєму ефірі розповів правозахисник Марк Фейгін.

Він також показав відповідь на запит від Національної поліції, де йдеться про поновлення справи, а також витяг з ЄРДР.

“Проти Шарія буквально на днях поновили кримінальну справу за статею 156 ККУ “Розбещення неповнолітніх”. Національна поліція України, а саме – Оболонський відділок веде активне розслідування”, – зазначив Фейгін.


Дані було внесено до ЄРДР 29 червня 2022 року.

За словами Фейгіна, справу могли поновити через “злив” нової інформації про Шарія від Медведчука або когось із ліквідованої у ВРУ фракції “Опозиційна платформа – за життя”.

“Є привід думати, що деякі особи, які потрапили в руки правоохоронних органів розпочинаючи з Медведчука та членів його партії почали “колотися” та щось розповідати. Сподіваємося, що справу таки доведуть до кінця, а Шарія екстрадують з Іспанії”, – наголосив він.

Історія з ймовірною педофілією Шарія триває з 2017 року. Так, сестра Шарія та мешканка Нідерландів Олена Манченко звинуватила його у педофілії. Вона в інтерв’ю розповіла, що, коли брат жив у Нідерландах, в квартирі іноді залишалися діти подруг. І одного разу, коли вдома були лише діти і Анатолій, він нібито пропонував одному з них сфотографуватися у білизні. Однак довести це не вийшло.

Як повідомлялося раніше, 4 травня цього року Шарія затримали в Іспанії. Втім, він так і не був екстрадований в Україну. Його підозрюють у державній зраді та порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.