Головна main Житель Харкова піднімав “бойовий дух” окупантів: безкоштовно створював листівки для армії рф і передавав за лінію фронту

Житель Харкова піднімав “бойовий дух” окупантів: безкоштовно створював листівки для армії рф і передавав за лінію фронту

20

8 серпня Головне управління СБУ у Харківській області повідомило про викриття чоловіка, який створював листівки для “надихання” російських терористичних військ.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook служби.

Харків’янин щиро підтримував намір рф окупувати Україну і тому вирішив допомагати країна-агресору дистанційно. Для цього він створив листівки, на яких зобразив російську свастику, прапор рф та іншу символіку. На звороті листівки – пропагандистський текст, який закликав окупантів якнайшвидше “звільнити” Україну.
Так як чоловік проживає в Україні, то посередником між ним та армією рф виступала дочка, мешканка росії. Жінка написала листа в Міноборони рф, де просила дозволу поширювати “твори” батька серед терористів “ЛНР/ДНР” та бійців російської армії. Міноборони рф дозвіл дало.


Офіс Генерального Прокурора харків’янину оголосив підозру за частиною 6 статтею 111-1 Кримінального кодексу – колабораційна діяльність. Якщо його визнають винним, то можуть покарати тюремним ув’язненням терміном від 10 до 15 років.

Нагадуємо, СБУ у Києві викрило диверсійну групу, яка планувала замахи на Буданова та Резнікова.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *