Головна main Жданов: Україна може звільнити Крим раніше за інші регіони

Жданов: Україна може звільнити Крим раніше за інші регіони

41

Збройні сили України за певних умов можуть розпочати звільнення Криму до відновлення контролю над іншими захопленими росією регіонами.

Про це заявив український військовий експерт Олег Жданов.


На думку Жданова, операція зі звільнення Криму може розпочатися у разі успішного просування ЗСУ вздовж чорноморського узбережжя. Тоді можна не чекати на підхід українських військ до кордонів Ростовської області, вважає він.

“Тоді є можливість частину сил і коштів направити до Криму, тим більше, що там сьогодні кількість військ росії не настільки велика, як це було на початку вторгнення”, – вважає Жданов.

Він пояснив, що окупанти зараз використовують півострів для транзиту озброєнь як ремонтну базу та базу постачання південного угруповання російських військ, а самі війська знаходяться на півдні України, Крим ослаблений.

Жданов зазначає, що й Україна зараз не має достатнього для звільнення півострова технічного ресурсу.

“Необхідний такий ресурс, щоб ми змогли сформувати достатнє угруповання. Він повинен обчислюватися сотнями одиниць кожного виду озброєння – танки, артилерія, бойові броньовані машини і так далі”, – назвав експерт умовою для початку операції зі звільнення Криму.

Нагадаємо, що ЄС продовжив санкції проти росії за окупацію Криму.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *