Головна main Зеленський створив робочу групу для розробки механізмів стягнення компенсацій із росії

Зеленський створив робочу групу для розробки механізмів стягнення компенсацій із росії

21

Заплановано вилучення активів резидентів росії, у списку перебуває 36 тис. позицій.

Президент України Володимир Зеленський створив робочу групу для розробки механізмів стягнення компенсацій із росії. До її складу увійшли представники Кабміну, провідні українські та іноземні юристи, повідомляє пресслужба Офісу президента, зазначають Investory News.

Як зазначив голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев, план відновлення України передбачає, що з $750 млрд загальної потреби у його фінансуванні третину ($250 млрд) покриють кошти, які стягуються з росії. Станом на 1 серпня один тільки прямий збиток, завданий росії під час війни, перевищив $108 млрд. Це більш ніж половина довоєнного ВВП країни.

Як зазначається, на цьому етапі у світі заморозили російських активів на суму понад $300 млрд, і робота продовжується. А в Україні вже стягнуто російські державні активи на 28 млрд грн. Надалі заплановано вилучення активів резидентів росії, у списку перебуває 36 тис. позицій.

“Тому нам дуже потрібно ретельно сформувати міжнародно визнаний правовий механізм їхнього остаточного вилучення в росії та спрямування на повоєнне відновлення України та виплату компенсацій усім постраждалим від цієї війни”, — зазначив нардеп.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *