Головна main Зеленський призначив Василя Малюка новим очільником СБУ

Зеленський призначив Василя Малюка новим очільником СБУ

156

18 липня Президент Зеленський призначив Василя Малюка на місце відстороненого напередодні керівника СБУ Баканова.

Інформацію оприлюднено на сайті Президента.

Володимир Зеленський підписав Указ №504/2022. Згідно з Указом, Василь Васильович Малюк став тимчасовим виконувачем обов’язків голови СБУ.


Василь Малюк – бригадний генерал, який до нового призначення займав посаду першого заступника голови СБУ. Йому 39 років, має вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”. Тривалий час працював у СБУ на різних рівнях.

З 13 березня 2020 р. до 25 липня 2021 р. Малюк був начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю. Одночасно з його звільненням з посади у 2021 році було звільнено ще низку посадовців. Стосовно масових звільнень Офіс Президента коментував: посадовці не справились з дорученим завданням – ліквідувати контрабандні схеми, саме тому й проведені кадрові зміни.

Зазначимо також, що після звільнення зі структур СБУ Малюк перейшов до МВС, де замінив Гогілашвілі – скандального радника міністра МВС, який “прославився” особливим спілкуванням з правоохоронцями.

Нагадуємо, Володимир Зеленський повідомив про відсторонення Івана Баканова, а також Ірини Венедіктової, під час вечірнього звернення 17 липня.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *