Головна main Зе-влада та фантастична Україна

Зе-влада та фантастична Україна

468

Бірюков виставив фото сухпая, який нині видають в ЗСУ – прислали йому читачі. Сухпай – точний аналог сухпая за нормами 1974 р. який я жер на полігоні 54-го ОРБ у 2017 р. У бляшаних банках. На чеку дата виготовлення – 2020 р. і термін зберігання – до 2022 р. Що не так?

Те, що за той час Центром Марченко був запущений і переданий у війська новий сухпай – у вакуумпакетах. З підігрівом. Цей новий сухпай були моменти коли не передавали у взводи, бо солдати так охреніли, що жерли сам лише сухпай, аби не готувати. Той новий сухпай був справді смачний. Пробував, знаю. Натомість нині…
 
Марченка протримали кілька місяців у СІЗО (генерала!) і досі маринують кримінальною справою, яку ані закривати не хочуть, ані в суд передавати – розвалиться. З Центру Марченка пішла майже вся його команда. За весь 2020 р. на нову систему харчування за каталогом не перевели жодну в/ч. І от – сухпаї. Замість нових, у вакуум пакетах – старі, ще совкові. У бляшаних банках.
 
Шанувальники ЗЕ, ви бачите як вони з вами? Щоб вам там не розповідали про Порошенка, але новий сухпай вже існував, його виготовляли і передавали у війська. Треба було просто не заважати – і новим сухпаєм була б забита вся армія на роки вперед. Натомість вам тепер дають жерти от це. А по телеку якийсь Бігус з лівими записами розповідає, що у всьому винний Порошенко, і ЗЕботва вдуває це у вуха. Хіба можна так з людьми?

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *