Головна main Загарбники нашвидкуруч ремонтують мости на Херсонщині після ударів ЗСУ

Загарбники нашвидкуруч ремонтують мости на Херсонщині після ударів ЗСУ

300

Російські окупанти намагаються якнайшвидше відновити пошкоджені мости в Херсонській області, щоб постачати техніку та боєприпаси на лінію фронту.

Про це повідомив перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.


“Окупанти в Херсонській області ремонтують пошкоджені мости, прагнучи відновити фактично розірвані шляхи постачання боєприпасів та важкої техніки. Якість робіт та безпека використання мостів під великим питанням, бо все робиться “на швидку руку”, а до ремонтних робіт фахівців залучали хіба що не під дулами автоматів”, – заявив Юрій Соболевський.

Соболевський також написав, що окупанти влаштували на Херсонщині ” справжнє полювання за нашими патріотами “.

23 липня росіяни “влаштували зачистку” у Нижніх Сирогозах: обходили будинки, перевіряли паспорти та техпаспорти на транспорт, переписували номери автомобілів.

“Постійні фільтраційні заходи на всій території області пояснюються тим, що рух опору на Херсонщині не зменшує своєї активності, а населення відмовляється радіти насильницькому поглинанню в болото “російського світу”, – заявив чиновник.

Нагадаємо, що Збройні сили України знову обстріляли район Каховської ГЕС у Херсонській області. Українські захисники завдали ударів з американської артилерійської системи HIMARS.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *