Головна main Забив жінку до смерті: сину ексдиректора Рівненської АЕС досі не оголосили підозру

Забив жінку до смерті: сину ексдиректора Рівненської АЕС досі не оголосили підозру

104

19 липня стало відомо, що протягом місяця так і не оголошено про підозру Євгену Павлишину, який, як припускають, побив до смерті жінку на Рівненщині.

Про ситуацію розповів Олександр Василенко, адвокат потерпілої сторони у розслідуванні вбивства жінки сином ексгендиректора Рівненської АЕС, під час пресконференції у Києві.

Зі ЗМІ та зацікавленими громадянами спілкувались двоє чоловіків:

  • Олександр Василенко, адвокат потерпілої сторони,
  • Юрій Нестерчук, голова первинної профспілкової організації ВП “Рівненська АЕС”.


Василенко стверджує, що справа, у якій проходить підозрюваним Павлишин, ніяк не рухається, хоча з моменту вчинення злочину пройшло більше місяця.


Справу спершу відкрили у місті Вараш, неподалік якого і сталось побиття двох жінок. Її кваліфікували за статтею 125 (легкі тілесні ушкодження), потім перекваліфікували на статтю 125 (умисне завдання тілесних ушкоджень). Згодом, коли одна з жінок померла, справу передали до Києва, де її кваліфікують за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство).

Як мешканці Вараш, так і я, як адвокат, занепокоєні тим, що пройшов майже місяць, а жодної підозри на даний час немає

Олександр Василенко, адвокат потерпілої сторони

Є підозра, що затягування справи пов’язане з батьком підозрюваного, який 10 років очолював Рівненську АЕС і має багато знайомих як у самому місті Вараш, так і по всій Рівненській області, зазначив чоловік.

Василенко докладно описав надзвичайну подію, яка сталась 18 червня у селищі Крутьки біля Вараша. Того дня Євген Павлишин, син Павла Павлишина, побив двох жінок – Наталю Миколаївну Міленіну та її матір – 65-річну Тамару Володимирівну Леус.

Жінки відпочивали на базі відпочинку “Холодок”, власником якої є 37-річний Євген Павлишин. Чоловік підійшов до будинку, де вони проживали, і справив природну потребу прямо біля їхнього житла. Йому зробили зауваження, на яке він відреагував не відповідним чином – побив двох жінок.

Тамара Леус опинилась у лікарні, де через 4 дні померла.


Справа щодо розслідування умовного вбивства рухається надто повільно, наголошує адвокат. З його досвіду, зазвичай подібні справи розглядаються набагато швидше.

Є факт –те, що людина померла, а досі жодної підозри немає

Олександр Василенко

Василенко припускає, що батько підозрюваного може чинити тиск на посадових осіб, які займаються розслідуванням справи. Тому він та громадськість міста Вараш закликає ЗМІ звернути увагу на ситуацію і не дати її замовчувати.

Юрій Нестерчук, представник профспілки Рівненської АЕС, доповнив інформацію про поведінку підозрюваного Євгена Павлишина.


Чоловік стверджує, що Павлишин більше 140 разів порушував різні статті українського законодавства. Зокрема, проти нього було відкрито низку кримінальних проваджень. Однак щоразу син гендиректора АЕС вислизав з рук правосуддя.

У батька все “схвачено” у місті та області. Громадськість дуже сумнівається, що винна людина понесе відповідальність

Юрій Нестерчук, представник профспілки Рівненської АЕС

Зазначимо, журналісти “СтопКор” провели розслідування та розкрили усі подробиці справи.

Автор сюжету – журналіст Кирило Вольний – каже, що має намір і надалі висвітлювати цю жахливу історію, аби винні були покарані.

Нагадуємо, 22 червня “СтопКор” висвітлював ситуацію з побиттям та вбивством, у якому підозрюють Євгена Павлишина: саме того дня померла одна з потерпіли – Тамара Леус.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.