Головна main Забив пенсіонерку ногами: подробиці смертельного відпочинку “мажора” на Рівненщині

Забив пенсіонерку ногами: подробиці смертельного відпочинку “мажора” на Рівненщині

33

Смертельний відпочинок: 18 червня на Рівненщині, на турбазі з промовистою назвою “Холодок” сталася подія, від якої реально мороз іде шкірою. Похилу жінку забили до смерті – нападник досі гуляє на свободі та почувається безкарним, оскільки саме він є власником базі, а його родина має вплив у регіоні. Деталі події розповів журналіст ІА “Стоп корупції ТВ” Кирил Вольний.

Як з’ясував репортер, 64-річна місцева жителька, разом зі своє донькою відпочивали на турбазі. В якийся момент, 36-ти річний чоловік почав справляти свої природні потреби прямо на двері будиночка, де відпочивали мати з донькою.

Очевидно, що жінка зробила зауваження хлопцю за його неадекватні дії. Натомість у відповідь вона почула “Ти що, не знаєш, хто я?”, після чого пенсіонерка була жорстоко побита“, – розповідає журналіст зі слів очевидців.

Нападником виявився непростий хлопець. Саме йому і належить база відпочинку на якій і сталася трагедія. Євген Павлишин – місцевий “мажор”, його батько – Павло Павлишин – очолює Рівненську атомну електростанцію та є впливовою людиною в регіоні.

Павлишин Євген Павлович, здійснюючи тривале та звіряче побиття Леус Тамари Володиміровни, яка було вже не молодою жінкою, можливо перебуваючи в стані алкогольного чи наркотичного створіння, не нехтував навіть тим, що продовжував бити її ногами по різним частинам тіла навіть після того, як вона впала та закривалась руками від ударів. Також тілесні ушкодження отримала і донька, яка намагалась заступитись за матір“, – зазначає адвокат потерпілої сторони.


На фото ушкоджень, яких зазнала пенсіонерка, неможливо дивитися спокійно: майже все тіло – у страшних гематомах. Внаслідок отриманих травм, за чотири дні літня жінка померла в місцевій лікарні: медики констатували, що причиною смерті стала внутрішньочерепна травма з крововиловом під оболонку головного мозку.

Однак, навіть після того, як жертва померла, Павлишин-молодший продовжив гучні вечірки на власній базі відпочинку, незважаючи навіть на комендантську годину. У місцевих пабліках можна побачити безліч коментарів на кшталт: “Впевнений у безкарності Євген Павлишин відмічає своє відмазування від звинувачення у вбивстві 64-річної жінки”.

Понад те, як стало відомо журналісту, родина Павлишиних чинить неабиякий тиск на рідних померлої. Під час церемонії поховання до її доньки, під виглядом “співчуваючих” підходили невідомі люди, та відверто погрожували їй розправою, якщо та не забере заяву з поліції.

Нагадаємо, суд зобов’язав іншого “мажора” – мешканця Кривого Рогу Дніпропетровської області Захара Палантіна, який бажав смерті українським військовим, виплатити штраф у розмірі 178,5 тис. гривень та ще близько 6 тисяч гривень – експертам.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *