Головна main “З взводу вижили троє”: перехоплення польської розвідки підтверджує колосальні втрати армії рф

“З взводу вижили троє”: перехоплення польської розвідки підтверджує колосальні втрати армії рф

40

Телефонний дзвінок, перехоплений польською цивільною розвідкою AW, свідчить про зростання невдоволення серед російських солдатів в Україні, заявив у четвер, 14 липня високопоставлений співробітник служби безпеки країни.

Станіслав Жарин, який є речником служб безпеки Польщі, сказав журналістам: “Ще одна розмова, перехоплена польською розвідкою, свідчить про те, що серед російських окупантів зростає критика військових операцій проти України“.

Жарин додав: “Незаплановані, хаотичні дії, помилки командирів і дуже низький моральний дух – така картина випливає з телефонних розмов, перехоплених AW, і вона відрізняється від кремлівської пропаганди“.

Він також зазначив: “В останній перехопленій розмові чути, як російський солдат критично висловлюється щодо ситуації в армії та скаржиться на тимчасові рішення командування, які, на його думку, спричиняють значні втрати серед військ“.

Російський військовослужбовець начебто прямо заявив, що “рішення кремля вторгнутися в Україну коштувало життя багатьом росіянам“.

Хлопці, з якими я йшов, загинули“, – чути слова солдата, цитує польське державне інформаційне агентство PAP. “З нашого взводу залишилося лише троє… Якщо люди відчувають потребу в героїзмі, нехай йдуть туди. Тоді ми поговоримо“.

Жарин заявив журналістам, що російський військовослужбовець “активно відмовляє всіх від служби в армії та намірів іти на фронт“.

Загалом ця розмова “є ще одним свідченням того, що російські солдати все більше усвідомлюють, що пропагандистський меседж про успіхи російської армії у війні з Україною є брехнею“, – підкреслив Жарин.

Журналістам повідомили, що всі телефонні розмови за участю російських військ, які перехопила польська цивільна розвідка, доступні на її YouTube-каналі.

Нагадаємо, ЗСУ продовжують ефективно знищувати бази ворога на Херсонщині: ввечері 14 липня завдали удар по штабу росіян у Новій Маячці.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *