Головна main З-під Антонівського мосту зникли усі баржі: у росіян – новий спосіб доставки БК і палива

З-під Антонівського мосту зникли усі баржі: у росіян – новий спосіб доставки БК і палива

23

24 вересня місцеві жителі опублікували світлини Антонівського мосту, на яких вже не помітно альтернативної переправи: вервечки барж, яка проходила під опорами.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі “Херсон: війна без фейків”.

У дописі аналізується стан споруди: її придатність для переправи військових вантажів. При цьому робиться висновок, що росіяни, схоже, використовують інші нові способи переправи БК і палива на правий берег Дніпра.

По-перше, не дивлячись на те, що полотно мосту пробито у багатьох місцях, він все ще проїзний. Зокрема, ним їздить цивільний транспорт. Важкій військовій техніці – наприклад, танкам, бензовозам – переміщуватись ризиковано, але легкі військові автівки рухатись можуть.

По-друге, на світлині видно, що з-під опор Антонівського мосту зникли баржі.

Цей факт свідчить про те, що окупанти мають дефіцит водного транспорту після того, як ЗСУ кілька разів топила баржі, які везли підкріплення росіянам.

Саме тому тепер баржі вже не базуються під мостом, а, схоже, використовуються за своїм прямим призначенням.

Крім того місцеві жителі зазначають, що окупанти перемістили ще й плавучі крани. Їх перебазували до Голої Пристані на лівому березі Дніпра.

Від Голої Пристані до Антонівського мосту – біля 20 км. Неподалік проходить автотраса, якою має можливість рухатись транспорт армії рф.

У коментарях до основного допису повідомляється, що у Херсоні та Херсонщині у військ рф наразі не відчувається нестача палива. При цьому пояснюється, яким чином росіяни переправляють паливо з лівого на правий берег Дніпра:

  • використовують трубопровід, прокладений на залізничному мосту;

  • використовують молоковози для перевезення палива.

Нагадуємо, окупанти намагаються “оживити” Антонівський міст: водії рухаються вночі, вмикаючи фари на кілька секунд, щоб запам’ятати конфігурацію отворів у полотні мосту.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *