Головна main Європа стала головним споживачем американської нафти

Європа стала головним споживачем американської нафти

292

Зміна потоків нафти підкреслює, наскільки суттєво вторгнення росії в Україну переорієнтувало постачання енергоресурсів.

Уперше з 2016 року Європа стала найбільшим споживачем американської нафти, обігнавши Азію на тлі агресії росії проти України, повідомляє Bloomberg, зазначають Investory News.

За даними Мінторгу США, з січня до травня цього року Європа отримала в середньому близько 213,1 млн барелів сирої нафти, тоді як Азія отримала лише 191,1 млн барелів. Востаннє обсяги придбання американської нафти Азією були меншими за Європу впродовж того ж самого п’ятимісячного періоду у 2016 році, коли США скасували заборону на експорт сирої нафти.

Як зазначається, ця зміна потоків нафти підкреслює, наскільки суттєво вторгнення росії в Україну переорієнтувало постачання енергоресурсів.

Bloomberg пише, що, намагаючись припинити фінансування війни путіна, США та інші країни запровадили санкції щодо російської нафти. Зрештою більше європейських країн звернулися до США за імпортом нафти, тоді як росія пропонує свою сиру нафту з великими знижками таким країнам, як Індія та Китай, які не вводили жодних заборон проти москви.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *