Головна main Єврокомісія прийняла 7-ий пакет санкцій: авіація рф отримала послаблення, щоб не падали літаки

Єврокомісія прийняла 7-ий пакет санкцій: авіація рф отримала послаблення, щоб не падали літаки

124

21 липня Європейська комісія опублікувала зміст 7-го пакету санкцій проти рф. У пакеті посилюються обмеження на золото. Втім ослаблюється тиск на російську авіацію та торгівлю с/г продукцією.

Інформацію оприлюднено на офіційному сайті Єврокомісії.

Жозеп Боррель, Верховний представник Єврокомісії з закордонних справ, наголосив, що росія завдають дуже відчутного удару: повністю забороняють торгівлю російського золота та ювелірних прикрас. При чому заборона сформульована таким чином, що охоплює усі можливі шляхи, якими рф може спробувати обійти санкції.

Крім того додатково забороняється до доступ до фінансових каналів через треті країни, завдяки яким росіяни та російські компанії виводять свої гроші за кордон.

Втім є певні ослаблення:

  • дозволяється продавати росії певні авіаційні товари і технології, які мають відношення до Міжнародної організації цивільної авіації;
  • вводяться винятки, які дозволяють рф торгувати сільськогосподарською продукцією та нафтопродуктами третім країнам.

Єврокомісія додатково наголошує, що ні зараз, ні пізніше не будуть вводити жодних санкцій, які обмежуватимуть рф у торгівлі продуктами харчування. Також російську фармацію та медичну продукцію можна продавати у треті країни.

Нагадуємо, рф наполягає, що причини продовольчої кризи у світі – не її напад на Україну, а ніби то санкції, накладені на країну-агресора та навмисні дії українського уряду. Росіяни намагаються обійти санкції, вивозячи крадене українське зерно кораблями під чужими прапорами. Туреччина намагається вести 4-сторонні перемовини, щоб розблокувати порти і вивезти зерно, яким годуватимуть країни Африки, Азії, Південної Америки.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *