Головна main Єврокомісія оприлюднила сьомий пакет санкцій проти рф

Єврокомісія оприлюднила сьомий пакет санкцій проти рф

144

Новий пакет санкцій ще мають обговорити та затвердити представники країн ЄС.

Європейська комісія офіційно представила новий пакет санкції проти росії, який має на меті підвищити ефективність попередніх шести санкційних пакетів, а також передбачає заборону на імпорт російського золота.

Про це оголосила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляється на сайті ЄК, зазначає FinClub.

«Жорстока війна росії проти України не припиняється. Тому ми пропонуємо сьогодні посилити наші суворі санкції ЄС проти Кремля, підвищити ефективність їх виконання та продовжити їх до січня 2023 року», – наголосила очільниця Єврокомісії.

Новий санкційний пакет також передбачатиме розширення персональних санкцій щодо фізичних та юридичних осіб, причетних до російської агресії. Згідно з повідомленням, новий санкційний пакет роз’яснює низку положень накладених раніше санкцій з метою посилення правової визначеності та забезпечення дотримання санкцій державами-членами ЄС.

Зокрема, нові санкції передбачають запровадження заборони на імпорт російського золота, заходи для посилення контролю над експортом товарів подвійного використання та передових технологій в рф, а також посилення вимог до звітності щодо заморожування російських активів.

«У пакеті також повторюється, що санкції ЄС жодним чином не спрямовані на торгівлю сільськогосподарською продукцією між третіми країнами та росією. Так само в тексті уточнюється точний обсяг деяких фінансово-економічних санкцій», – йдеться в повідомленні.

Водночас пропонується продовжити чинні санкції ЄС на шість місяців, до наступного перегляду наприкінці січня 2023 року. Єврокомісія уточнює, що новий пакет санкцій ще мають обговорити та затвердити представники країн ЄС.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *