Головна main Євробачення-2023 пройде у Великій Британії від імені України – офіційно

Євробачення-2023 пройде у Великій Британії від імені України – офіційно

100

Євробачення-2023 пройде у Великій Британії від імені України — таке рішення ухвалили Європейський мовний союз, Суспільне та ВВС. Україна як країна-переможниця Євробачення-2022 автоматично потрапить у фінал конкурсу.

Про це заявили у “Суспільному”.


Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені нинішнього мовника-переможця — української телерадіокомпанії Суспільне мовлення.

EBU ще раніше заявляла, що Євробачення наступного року неможливо буде провести в Україні з міркувань безпеки. Великобританія просила EBU ще раз розглянути Україну для проведення Євробачення, проте після розгляду низки варіантів з переможцем було ухвалено рішення, що саме ВВС виступить організатором 67-го Пісенного конкурсу Євробачення у 2023 році.

Нагадаємо, що у травні гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 у Турині. Україна отримала 192 бали від журі та найвищий бал від глядачів — 439 (загалом 631). Це вже третя перемога України у міжнародному пісенному конкурсі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *