Головна main ЄС накладе санкції на російський “Сбербанк” і байкерів путіна, – The Guardian

ЄС накладе санкції на російський “Сбербанк” і байкерів путіна, – The Guardian

116

Європейський Союз розширить список підсанкційних осіб і компаній: “чорну мітку” отримає найбільша російська фінансова установа “Сбербанк” та улюблені байкери путіна.

Відповідно до проекту документа, який цитує The Guardian, Європейський Союз має намір додати найбільший російський банк “Сбербанк” і очільника гігантської цинково-мідної корпорації УГМК до свого чорного списку осіб і компаній, звинувачених у підтримці вторгнення рф в Україну.


“Уральська гірничо-металургійна компанія” (ВАТ “УГМК”) – російська металургійна компанія, перший в hосії і дев’ятий у світі за величиною виробник міді, зі штаб-квартирою в місті Верхня Пишма Свердловської області.

Власниками компанії вважаються її президент Іскандар Махмудов (50,0004%), гендиректор Андрій Козіцин (34,9996%), комерційний директор Ігор Кудряшкін (7,5%), генеральний директор “Торговий дім УГМК” Едуард Чухлєбов (7,5%).

До нового списку з 48 посадовців і дев’яти осіб, які будуть внесені в чорний список, підготовленого МЗС ЄС, також увійшли керівники мотоклубу “Нічні вовки”, актори, політики, заступник голови російської служби безпеки, члени сімей підсанкційних олігархів та військові.


“Нічні Вовки” – російська організація мотоциклістів, яка на початку свого існування, за інформацією деяких ЗМІ, під прикриттям ФСБ займалася наркотрафіком, а в останній час бере участь у пропагандиських акціях великодержавно-імперської спрямованості, а також у рекламних кампаніях на підтримку персонально путіна. Її очолює Олександр Залдостанов на прізвисько “Хірург”.

Додавання “Сбербанку” до чорного списку призведе до заморожування його активів на Заході та повної заборони транзакцій, за винятком фінансових операцій з торгівлі продуктами харчування та добривами, заявив виданню чиновник ЄС.

Нагадаємо, чеченці, які виступають за незалежність Чечні від російської федерації у вигляді Республіки Ічкерія, оголосили про підготовку до війни з рф та Рамзаном Кадировим.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *