Головна main ЄС може представити сьомий пакет санкцій протягом тижня – ЗМІ

ЄС може представити сьомий пакет санкцій протягом тижня – ЗМІ

104

Підготовка до сьомого пакета має відновитися в четвер і п’ятницю 14 і 15 липня.

Євросоюз готується оприлюднити та затвердити новий пакет санкцій проти росії протягом тижня – очікується, що в ньому буде заборона імпорту російського золота.

Про це повідомляє EURACTIV з посиланням на декількох дипломатів ЄС, зазначає ЕП.

Так, підготовка до сьомого пакета має відновитися в четвер і п’ятницю 14 і 15 липня. Ймовірно, що він буде затверджений державами-членами до середини наступного тижня.

Як зазначається, цей пакет включатиме заборону на імпорт російського золота, яке є найбільшим неенергетичним експортом країни, а також розширить список товарів подвійного призначення, заборонених для експорту у рф. Серед інших заходів пакета – нові персональні санкції проти фізичних та юридичних особи, пов’язаних із ширшим оточенням президента росії володимира путіна.

Ембарго на золото було раніше узгоджене на саміті G7 минулого місяця членами ЄС Францією, Німеччиною та Італією зі своїми колегами зі США, Канади, Японії та Великобританії.

Крім цього, новий пакет санкцій буде спрямований на усунення лазівок у раніше затверджених заходах, наприклад, шляхом додавання певних продуктів до списку заборонених товарів. Деякі дипломати ЄС припускають, що у сьомому пакеті також знайдеться місце для нещодавно опублікованого роз’яснення Європейської комісії щодо транзиту підсанкційних товарів до російського анклаву Калінінграда.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *