Головна main Є інформація про трьох загиблих, – губернатор Бєлгорода про вибухи

Є інформація про трьох загиблих, – губернатор Бєлгорода про вибухи

19

Внаслідок нічних вибухів у місті Бєлгород рф загинули три людини, постраждали ще четверо. Також 11 багатоповерхівок частково зруйновані.

Про це у Telegram повідомив губернатор Бєлгорода В’ячеслав Гладков.

“Попередня інформація на цю хвилину: є часткові руйнування 11 багатоквартирних будинків по вулицях Маяковського, Мічуріна, Чумичова, Попова та Павлова. А також не менше 39 приватних житлових будинків на вулицях Маяковського, Попова, Павлова зруйновано частково, з них 5 повністю. За постраждалими: наразі четверо, 2 особи доставлені до лікарні: чоловік та дитина 10 років. Чоловік зараз перебуває у тяжкому стані. Двох людей оглянуто на місці. Вся необхідна допомога медиків надається. Наразі є інформація про трьох загиблих”, – написав Гладков.

За його словами, під керівництвом заступників Костянтина Полежаєва та Володимира Базарова та мера міста Антона Іванова буде здійснено подомовий та поквартирний обхід з метою фіксації руйнувань.

“Сьогодні підрядні організації проведуть усі необхідні виміри та розпочнуть відновлювальні роботи. Зніматиму з контролю житлові будинки лише тоді, коли буде отримано розписку від мешканців, що все відновлено і претензій до якості немає. Повторюся: усю необхідну допомогу мешканцям надамо”, – додав губернатор Бєлгорода

Раніше він писав, що імовірно спрацювало ППО.

Нагадаємо, у російському прикордонному місті Білгород пролунала серія вибухів, після чого було виявлено близько 10 пожеж.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *