Головна main Який розмір допомоги з безробіття можна отримати в разі втрати документів?

Який розмір допомоги з безробіття можна отримати в разі втрати документів?

88

Допомога по безробіттю призначається тривалістю 180 календарних днів протягом двох років з дня її призначення в мінімальному розмірі для застрахованих осіб — 1800 гривень

Українці, що втратили документи та відомості про періоди страхового стажу, трудової діяльності, заробітну плату, можуть розраховувати на мінімальний розмір допомоги з безробіття — 1800 гривень. Про це повідомили в Державному центрі зайнятості (ДЦЗ) у відповідь на запит Укрінформу, – пише Finance.ua.

«Під час воєнного стану внутрішньо переміщеним особам або тим, хто перебуває на території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), в разі відсутності документів та відомостей про періоди страхового стажу, трудової діяльності, заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), допомога по безробіттю призначається тривалістю 180 календарних днів протягом двох років з дня її призначення в мінімальному розмірі для застрахованих осіб — 1800 гривень», — йдеться в повідомленні.

Також в ДЦЗ зазначили, що нарахування допомоги безробітним, які перебувають на тимчасово захоплених територіях, відбувається у звичному порядку.

Нагадаємо, 21 червня уряд ухвалив рішення про те, що офіційно зареєстровані безробітні, які упродовж 30 днів не працевлаштувалися, будуть залучатися до суспільно корисних робіт — розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи — та отримуватимуть зарплату у розмірі мінімальної.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *