Головна main Які проблеми спіткають Україну у 2022-ому році?

Які проблеми спіткають Україну у 2022-ому році?

354

​​Секретар РНБО Данілов заявив, що він за жорстку президентську республіку: “Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі”. Не здивований. Коли бракує клепки аби якісно керувати, владі завжди потірбно ще більше влади. Хай тоді вимагають коронації – чого вже там?

Як ви гадаєте, якщо на тлі важких економічних проблем і фактично зірваного опалювального сезону, країна на порозі чергового локдауну, якщо у зелених вакциновано 17% населення, а президент, фірма якого продає серіали країні-агресору, не потурбувався про ролики про необхідність вакцинації та інші засоби реклами вакцинування, хто винний в тому що Україна сидітиме на карантині? У той час коли шведи на внутрішніх авіарейсах відміняють маски…

Ну, звісно, винний Порошенко! Чому? Тому що в ті часи коли Україна почала вакцинацію пізніше за Зімбабве, вакциною Ковішилд, якою зараз ніхто не візьметься прищеплюватися навіть з перепою, Порошенко дозволив собі процитувати лікарів: “Шмурдяк закупили”.

За Порошенка через 2 роки війни стабілізували фронт, військовим відчутно підняли з/п і переодягнули їх у нову сучасну форму, за якістю якої слідкували навіть блогери. Через 2 роки пандемії за Зеленського, громадянам розповідають чому винна опозиція.

Відчуйте різницю.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *