Головна main Яка “влада”, такі й “зірки”: у Херсоні колаборанти влаштували талант-шоу

Яка “влада”, такі й “зірки”: у Херсоні колаборанти влаштували талант-шоу

140

Окупаційна російська влада провела у Херсоні так званий “конкурс талантів”, який відзначився відсутністю аншлагу та організаторами-колаборантами.

Інформацію оприлюднено херсонським виданням “Мост”.

“Дійство” відбулось 24 липня у Херсонському музичному коледжі, повідомляє видання. На сцені 10 неповнолітніх учасників показували свої таланти на конкурсі “Зірки Херсонщини”.


Колаборанти та окупанти не змогли зібрати людей навіть для створення “картинки”, зауважує “Мост”. Учасники виступали перед порожнім залом: глядачами, ймовірно, були родичі та близькі конкурсантів. Хоча, як припускає автор замітки, для наповненості залу могли запросити і сторонніх осіб.


Ведучим “талант-шоу” став Віктор Гергієв – місцевий актор, який за часів окупації став керівником Херсонського палацу молоді та студентів. Втім його згодом звільнили. Раніше чоловік був відомий тим, що прогулювався містом з тхором на повідку чи полозом.

Нагороди учасникам вручав Сергій Дубовик – ще один зрадник, якого окупанти призначили керівником “федерації профспілок Херсонської області”.


Нагадуємо, СБУ оголосила про підозру усім ідентифікованим зрадникам, які пішли працювати у “МВД”, яке створили окупанти на Херсонщині.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *