Головна main Як з’явився імунітет до коронавірусу в італійській провінції Феррара?

Як з’явився імунітет до коронавірусу в італійській провінції Феррара?

276
імунітет до коронавірусу

В італійській провінції Феррара, яка розташована в регіоні Емілія-Романья, місцеві жителі можуть мати імунітет до коронавірусу. Про це свідчать дані про кількість заражених і заяву місцевого комісара служби цивільної оборони Серджіо Вентурі.

“Якщо дивитися на захворюваність в провінції Феррара, можна помітити, що в столиці зафіксовано всього декілька випадків зараження, всі інші були виявлені переважно на кордоні з Болонією”, – повідомив комісар, зазначивши, що більшу частину населення зараження не торкнулося.

Вентурі уточнює, що з моменту початку пандемії у Феррарі COVID-19 заразилися всього 307 чоловік, а сам регіон Емілія-Романья знаходиться на другому місці в Італії за кількістю заражень.

За даними на 31 березня, число померлих від коронавируса в Італії за добу склало більше 800 чоловік. Загальна кількість жертв COVID-19 в країні становить понад 12 тисяч. Повідомлялося, що 59% інфікованих перебувають на домашньому режимі ізоляції. У департаменті цивільного захисту відзначили, що число вступників до відділення інтенсивної терапії почало знижуватися. В цілому в Італії число інфікованих з початку епідемії, включаючи померлих і вилікувалися, склало більше 105 тисяч чоловік.

Серед європейських країн в Італії найбільш важка ситуація з COVID-19.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *