Головна main Як вбивали Лоту Гулі?

Як вбивали Лоту Гулі?

1,033
Лоту Гулі

У ніч на четвер, 20 серпня 2020 року, в турецькому місті Анталія було скоєно замах на 47-річного уродженця Азербайджану Надира Саліфова, який відомий в статусі так званого “злодія в законі” на прізвисько “Гулі”/”Лоту Гулі”. Про це повідомляють турецькі та азербайджанські ЗМІ.

За їх інформацією, король злочинного світу помер у лікарні після того, як впритул його розстріляв з пістолета, випустивши 4 кулі, кримінальний авторитет Хаган Зейналов на прізвисько “Хан Ахмедлинський”/”Хан Бакинський”. Кілера наразі вже затримано правоохоронцями Туреччини.

(Надир Саліфов (праворуч) та Хаган Зейналов)

Співрозмовники Dетектив-Info зараховують “Хана” до оточення іншого злодія в законі Ровшана Джанієва на прізвисько “Ровшан Ленкоранський”, якого вбили рівно чотири роки тому — 18 серпня 2016 року в турецькому Бешикташі.

Інше джерело Dетектив-Info зазначає — вбитий Саліфов вважався одним із найпотужніших “злодіїв в законі”, до орбіти його впливу входила, серед інших держав, й Україна.

Останнім часом через перебування в міжнародному розшуку “Лоту Гулі” постійно змінював своє місцеперебування — він жив у Катарі, згодом навідався до Болгарії, а надалі — перебрався до Туреччини: мешкав в Ізмірі, Анталії та Стамбулі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *