Головна main Як надається допомога по безробіттю за новим порядком під час війни?

Як надається допомога по безробіттю за новим порядком під час війни?

26

Допомога по безробіттю призначатиметься з восьмого дня після реєстрації безробітного за його заявою.

Затверджено новий порядок нарахування допомоги по безробіттю під час воєнного стану.

Про це повідомляє Державний центр зайнятості, зазначає Дебет-Кредит.

Так, допомога по безробіттю призначатиметься з восьмого дня після реєстрації безробітного за його заявою. Під час дії воєнного стану, час воєнного стану, у період проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, допомога призначатиметься з 1 дня.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку — не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення. Розмір допомоги по безробіттю визначається на підставі відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а в разі відсутності цих відомостей — довідок про заробітну плату.

Документом також встановлено, що виплата допомоги по безробіттю на період участі у суспільно корисних роботах, громадських та інших роботах тимчасового характеру припиняється. Як зазначається, безробітним, які брали участь у суспільно корисних роботах, громадських або інших роботах тимчасового характеру, після виконання таких робіт продовжується виплата допомоги по безробіттю в розмірах і в строки, що встановлені законодавством.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *