Головна main Як колір волосся впливає на тривалість життя

Як колір волосся впливає на тривалість життя

481
колір волосся

Дослідники пов’язали колір волосся з тривалістю життя. Вчені з Кембриджу провели чергове дослідження і змогли дізнатися, чи існує прямий взаємозв’язок між природним кольором волосся людини і тривалістю життя в цілому. Наукові матеріали розмістив журнал Nature Communications.

Дослідивши ДНК декількох сотень тисяч добровольців, учені прийшли до висновку, що статеве дозрівання наступає раніше у людей з темним кольором волосся. Раніше дослідження підтверджували, що чим молодша у людини настає пубертат, тим вище ризик розвитку ряду захворювань, наприклад, хвороб серцево-судинної системи і деяких типів діабету.

Також вчені припустили, що колір волосся і статеве дозрівання пов’язані через одну із залоз головного мозку, яка виробляє гормони, що впливають, як на пігментацію, так і на дорослішання людини. «Розуміння біологічних механізмів, що лежать в основі таких змін, є важливим кроком до розуміння того, чому більш ранні терміни статевого дозрівання нерозривно пов’язані з більш високим ризиком виникнення захворювань в пізньому віці», – йдеться в дослідженні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *