Головна main Як КМДА та ТОВ «Київ термінал» вкрали 671 мільйон?

Як КМДА та ТОВ «Київ термінал» вкрали 671 мільйон?

780

Саме крадіжкою та корупційною схемою можна назвати перебіг подій у судах у позові по відшкодуванню неіснуючих збитків у сумі 671 мільйон гривень ТОВ «Київ термінал» проти Департаменту економіки та інвестицій КМДА, самої КМДА та Київської міської ради.

🆘 Є всі підстави вважати, що деякі посадові особи Департаменту економіки та інвестицій КМДА, а можливо і більш високе керівництво, вступили у змову з шахраями намагаються проштовхнути у суді договірне рішення і таким чином привласнити 671 мільйон гривень бюджетних коштів💰💰💰

У 2007 році між КМДА та ТОВ «Київ Термінал» був укладений інвестиційний договір на реконструкцію Харківської площі. У 2013 році без жодних ознак проведення робіт інвестиційний договір було розірвано.

Три роки «Київ термінал» не робив жодних кроків по відшкодуванню своїх так званих «втрат» і лише у 2016 році замовляє оцінку понесених збитків. Саме тоді, коли строк зберігання первинних бухгалтерських документів добігає кінця. Фірма чекає ще три роки, ну щоб і висновок про понесені збитки не можна було перевірити і у 2019 році нарешті подає до суду позов про стягнення збитків з Департаменту економіки та інвестицій КМДА, Київської міської ради та безпосередньо КМДА.

Представники відповідача – юристи виключно Департаменту економіки та інвестицій (іншим була дана усна вказівка навіть носа у цю справу не пхати) – не подавали жодних клопотань про витребування первинних бухгалтерських документів, платіжних документів з банку, інформації з податкової про оформлення податкових накладних.

Суд першої інстанції, схвалив виплату з міського бюджету 671 мільйона гривень на користь ТОВ «Київ термінал». Але щоб «злив» справи не відбувся так явно та зухвало, КМДА таки подала апеляцію.

Очевидно, що представники громадськості та активісти не могли залишити цю справу без уваги і вирішили теж взяти участь в апеляційному розгляді справи в якості третьої сторони.

Але колегія суддів Північного апеляційного господарського суду цього не дозволила, вважаючи, напевно, що справа про втрату з міського бюджету, з наших з вами кишень, 671 мільйона гривень ніяк не стосується киян.

Тож, радимо міському голові втрутитись і дати своїм підлеглим «вагомі» поради, щоб вони припинили «зливати» справу у суді і підключили до справи кваліфікованих фахівців!

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.