Головна main Я на ваше вугілля пісок клав: на Трипільській ТЕЦ – розбірки “пісковиків” з поліцією та місцевими

Я на ваше вугілля пісок клав: на Трипільській ТЕЦ – розбірки “пісковиків” з поліцією та місцевими

120

23 червня прямо на території Трипільської ТЕЦ була помічена баржа, яка здійснювала розвантаження піску. Роботи виконувались на орендованій фірмою “Флемос” ділянці, де розташований вугільний склад і який можна використовувати виключно за цільовим призначенням – тобто, складувати вугілля.

Про це у коментарі “СтопКору” розповів активіст ВГО “Стоп Корупції” Роман Литвин.


За його словами, роботу баржі помітили місцеві, які терміново викликали на місце подій правоохоронців.

Активіст каже, що пісок, вивантажений із баржі на стратегічно важливий об’єкт, перебував у неприпустимій близькості до вугілля.

На місці події зібралося близько 30 місцевих жителів, які обурені сумнівними роботами. Вони зв’язалися з поліцією, що прибула на місце, і зупинила процес вивантаження піску.

Також на Трипільську ТЕС прибув начальник слідства Обухівського управління поліції, голова Обухівської районної ради Антон Карманов та знімальна правозахисників ВГО “Стоп Корупції”.

Як виявилось, компанія-орендар складу “Флемос” встановила невелике приміщення на території Трипільської ТЕС, після чого почала використовувати вугільний склад не за призначенням, а для розвантаження піску. За словами активіста, це є неприпустиме порушення.

За результатами приїзду слідчої групи працівники, які працювали на баржі, припинили розвантаження та пообіцяли не повертатися до робіт до понеділка.

Активіст висловив підозру, що керівники Трипільської ТЕС могли знати про наміри Української міської ради створити комунальне підприємство із розвантаження піску. Щоб випередити місцевих комунальників, здали землю в оренду під виглядом об’єкту нерухомості та не змінюючи цільового призначення.


Литвин також наголосив, що у договорі оренди зазначено, що причальна стінка, де вивантажувалася баржа, є “тимчасовою”. Це пояснюється тим, що її не здано в експлуатацію і, відповідно, не можна використовувати.

Нагадаємо, раніше активісти ВГО “Стоп Корупції” попереджали, що територію ТЕС можуть використовувати як точку перевалки піску. А фірму “Флемос” правозахисники пов’язують із так званою “Обухівською піщаною королевою” Ларисою Іллєнко.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.