Головна main Whirlpool продає російський бізнес турецькій компанії

Whirlpool продає російський бізнес турецькій компанії

26

За підсумками угоди Arcelik отримає виробничі потужності в Липецьку, що дозволяють випускати 2,8 млн холодильників і пральних машин на рік.

Турецька Arcelik підписала угоду з Whirlpool EMEA S.p.A про купівлю її російських активів – АТ “Індезіт Інтернешнл” та ТОВ “Вірлпул Рус”. Сума операції, як очікується, не перевищить 220 млн євро.

Як зазначили в турецькій компанії, виплати планується розтягнути на десять років, – повідомляє БЦ.

За підсумками угоди Arcelik отримає виробничі потужності в Липецьку, що дозволяють випускати 2,8 млн холодильників і пральних машин на рік.

Окрім Росії, компанії, що купуються, працюють у Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані, Вірменії, Грузії, Азербайджані, Казахстані, Білорусі та Монголії.

Arcelik A.S. – міжнародна компанія, виробник великої побутової техніки зі штаб-квартирою в Стамбулі. Контролюється найбільшим у Туреччині фінансово-промисловим конгломератом Koc Group.

Whirlpool Corporation – американська фірма, з головним офісом в Benton Harbor (штат Мічиган). Займається виробництвом і продажем побутової техніки. До головних продуктів, які виробляє фірма, належать пральні машини, холодильники і техніка для кухні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *