Головна main Визначено порядок реєстрації платіжних систем, їхніх учасників та технологічних операторів платіжних послуг

Визначено порядок реєстрації платіжних систем, їхніх учасників та технологічних операторів платіжних послуг

68

Регулятор також визначив підстави для відмови у внесенні відомостей до Реєстру та порядок скасування реєстрації платіжної системи, учасника платіжної системи та технологічного оператора.

Строк розгляду документів Національним банком для платіжних систем та їхніх учасників не змінився і відповідно становить 60 та 30 робочих днів.

Крім того, регулятор також визначив підстави для відмови у внесенні відомостей до Реєстру та порядок скасування реєстрації платіжної системи, учасника платіжної системи та технологічного оператора.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку від 26 вересня 2022 року № 208 “Про затвердження Положення про реєстрацію платіжних систем, учасників платіжних систем та технологічних операторів платіжних послуг“, що набирає чинності з 29 вересня 2022 року.

Ця постанова розроблена на заміну Положення про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, затвердженого Правлінням Національного банку України від 4 лютого 2014 року № 43, яке втратило чинність на підставі постанови Правління Національного банку України від 4 липня 2022 року № 137 “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Національного банку України”.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.