Головна main Видобуток одного біткоїну коштує в Україні майже $13 000

Видобуток одного біткоїну коштує в Україні майже $13 000

28

Найдешевше майнити Bitcoin у Кувейті. Україна посідає 23 позицію

Найдешевше майнити Bitcoin у Кувейті. Україна серед 198 країн за доступністю видобутку найпопулярнішої криптовалюти посідає 23 позицію.

Таких висновків дійшли аналітики Управління енергетичної інформації США, Cable.co.uk та 911metallurgist в ході порівняння вартості видобутку 1 ВТС у різних країнах.

За оцінками експертів, для видобутку одного біткоїну потрібно 1449 кіловат-годин (кВтг) енергії. Це стільки ж, скільки середнє американське домогосподарство споживає приблизно за 13 років.

У 198 країнах, що включені у дослідження, середня вартість видобутку біткоїнів становила $35 404,03, що вище за поточну вартість біткоїну (близько $25 тис. станом на середину серпня 2022 року).

Найдорожче видобувати біткоїн у Венесуелі. Видобуток однієї монети в цій південноамериканській країні коштує колосальні $246 530,74, а це означає, що цей процес є далеко неприбутковим. Найдешевше місце для майнінгу — в Кувейті. Видобуток одного біткоїну там коштує $1 393,95. У цій країні Близького Сходу найдешевша електроенергія у світі: одна кіловат-година коштує в середньому всього 3 центи. Для порівняння: вартість одного кВтг в Україні для домогосподарств, які споживають понад 250 кВт·год на місяць, становить 1,68 грн, або близько 4 центів.

Видобуток одного біткоїну коштує в Україні $12 744,7.

Незважаючи на високі витрати на видобуток біткоїнів, багато людей вважають, що це варто початкових інвестицій. Є одна річ, яка робить біткоїн особливо привабливим, — це його обмежена пропозиція — для майнінгу доступно лише 21 мільйон монет, а на момент публікації цієї статті вже було видобуто понад 19 мільйонів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *