Головна main Вибух у Новій Каховці: загинуло 8 російських офіцерів, а будівлю – стесало повністю

Вибух у Новій Каховці: загинуло 8 російських офіцерів, а будівлю – стесало повністю

124

12 липня ЗМІ повідомили, що під час удару по укріпленням рф у Новій Каховці загинуло 8 офіцерів. Серед них – чоловік, який колись був українським військовим, але став зрадником під час анексії Криму.

Інформацію оприлюднено херсонським виданням “Мост”, заснованим громадською активісткою Катею Гандзюк.

Журналісти видання посилають на дані, отримані від власних джерел у розвідці. Розвідка назвала імена 5-ьох російських офіцерів. Щодо інших відомі лише їхні посади.

У Новій Каховці загинув Олексій Горобець – командир дивізії, полковник. Чоловік очолював 20-ту мотострілецьку Прикарпатсько-Берлінську Червоноправпорну імені Суворова дивізію.


Сергій Кернс – начальник штабу та заступник команира дивізії – отримав смертельне поранення і не вижив. “СтопКор” розповів про долю Кернса раніше.


Олексій Аврамченко – колишній український військовий, який у 2014 році перейшов на бік росіян. До окупацій півострова був на посаді заступника командира з виховної роботи у військовій частині А-1668. Після окупації зайняв аналогічну посаду, але вже у дивізії армії рф.


Канат Мукатов, підполковник – у 2021 році він був командиром козачого танкового полку Центрального військового округу. Повна назва частини – Гвардійська Вітебсько-Новгородська двічі Червонопрапорна танкова дивізія. У березні під Броварами розгромили танкові підрозділи росіян, а доля чоловіка була невідома. Втім зараз, він таки загинув від ударів ВСУ.

Корнелюк – начальник артилерії дивізії. Видання пише, що дані про його загибель підтверджені у рідному місті, де виставляється фото з чорною стрічкою.

Імена ще трьох загиблих офіцерів армії рф невідомі. Втім повідомляються їхні посади:

 • начальник тилу, заступник командира дивізії;
 • заступник начальника артилерії;
 • начальник та помічник оперативного штабу.
 • РосЗМІ опублікували фото місця, куди 11 липня влучила ракета HIMARS, випущена ЗСУ. На фотографії зафіксовано, що будівля у Новій Каховці зруйнована повністю.


  Супутникові знімки демонструють, що будівля просто стерта з лиця землі.


  Нагадуємо, увечері 11 липня у Новій Каховці ЗСУ знищили склад снарядів армії рф.

  Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

  Завантажити більше пов'язаних статей

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.