Головна main Вибух у Мелітополі: поранено єдинороса-пропагандиста Шостака – організатора “референдуму” на Запоріжчині

Вибух у Мелітополі: поранено єдинороса-пропагандиста Шостака – організатора “референдуму” на Запоріжчині

29

12 серпня Іван Федоров, законний мер Мелітополя, повідомив, що під час вибуху поранено Олега Шостака, який працює у штабі “Єдиної росії” і організовує фейковий референдум. Шостак – один з поплічників зрадника Балицького.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі мера.

Федоров натякає, що у Мелітополі колаборанти отримали “вибухове попередження”: партизани почали полювання на організаторів псевдореферендуму.

Олег Шостак – колаборант, який раніше очолював місцевий телеканал “МТВ-Плюс”. З початком окупації він долучився до зграї Балицького і займається агітацією щодо проведення референдуму.

Законний мер також нагадує про попередні атаки на колаборантів:

  • стався вибух на вул. Хмельницького, де базував штаб єдиноросів. Того дня, впевнений мер, багато окупантів зазнали поранень і добре налякались;
  • партизани спалили будинок, де жила “подруга” окупаційного коменданта одного з сіл Мелітопольщини. Тоді отримали ножові поранення двоє осіб, які збирали персональні дані українців для проведення фейкового референдуму.

Федоров запрошує мелітопольців повідомляти про дії окупантів та колаборантів. Чиновник стверджує, що жителі регіону активно протистоять ворогам, адже вже сотні українців інформували законну владу про місцевих зрадників-активістів.

Нагадуємо, 25 липня стало відомо, що окупанти шантажують місцевих жителів: вони мають або прийти на “референдум”, або їх депортують.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *