Головна main Волонтери можуть об’єднуватися у спільноти та реєструвати їх як фонди чи громадські об’єднання, – НБУ

Волонтери можуть об’єднуватися у спільноти та реєструвати їх як фонди чи громадські об’єднання, – НБУ

44

НБУ звертає увагу на можливість волонтерів об’єднуватися у спільноти та реєструвати їх як фонди чи громадські об’єднання волонтерів або ж співпрацювати з уже існуючими й ефективними фондами

Сьогодні в кожного українця одна мета – вигнати російських загарбників з України та відбудувати її після Перемоги. Кожен бореться на своєму фронті. Національний банк тримає фінансову оборону, щоб, попри руйнування, здійснені державою-терористом, Україна мала змогу уникнути гіперінфляції, руйнівного падіння національної валюти та банківської системи. НБУ робить все можливе, щоб українська економіка та фінансова система безперебійно працювали. Це необхідно для забезпечення загальної оборони країни.

Волонтерський рух, зі свого боку, об’єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об’єднань. Волонтери з перших днів війни взяли на себе вирішення найгостріших та найневідкладніших проблем країни під час війни. Сьогодні українці як ніколи мають бути об’єднаними, допомагати один одному, гідно чинити опір ворогу.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *