Головна main Власників білого квитка та знятих з обліку зобов’язали пройти медичну комісію

Власників білого квитка та знятих з обліку зобов’язали пройти медичну комісію

156

Наказ Міноборони України №342 втратив чинність, а записи у військові квитки, внесені на його підставі, актуальність.

У зв’язку з цим люди з “білими квитками” зразка 2006-2015 років можуть зараз підлягати під мобілізацію.


У 2015 році Міноборони видало наказ про те, що скасовуються положення про зняття з військового обліку громадян, яких військово-лікарська комісія (відповідно до наказу МОУ №342 за 2006 рік) визнала непридатними до служби у мирний час та обмежено придатними під час воєнного стану .

Наразі рішення про зняття військовозобов’язаних з обліку приймається на підставі Наказу МОУ 402 від 14 серпня 2008 року. Тому для визнання особи “непридатною до військової служби за винятком військового обліку” потрібно, щоб під час проходження медичної комісії ВЛК встановила статтю із хворобою, наведеною у Наказі №402 від 14.08.2008 року.

Тобто, якщо людину зняли з військового обліку за наказом №342 від 09.06.2006 року, то її можуть мобілізувати на службу до ЗСУ під час повномасштабної російсько-української війни, і їй треба знову пройти військово-лікарську комісію.

Нагадаємо, у Мніоборони та Генштабі ЗСУ зазначили, що жоден боєць чи підрозділ Збройних сил та Сил ТрО не може бути висунутий на передові позиції без підготовки. Адже на найгарячіших ділянках фронту передусім мають діяти досвідчені, оснащені та професійні підрозділи.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *