Головна main Вкладники «Мегабанку» отримали від Фонду гарантування майже 260 млн грн за перший тиждень виплат відшкодування

Вкладники «Мегабанку» отримали від Фонду гарантування майже 260 млн грн за перший тиждень виплат відшкодування

39

Відповідно до норм чинного законодавства, вкладники «Мегабанку» отримують гарантоване відшкодування в обсязі 100% суми вкладу, у тому числі – відсотки, нараховані на кінець дня 2 червня 2022 року

Майже 260 млн грн гарантованого відшкодування отримали від Фонду гарантування вкладники неплатоспроможного АТ «Мегабанк» уже за перший тиждень, відколи тривають виплати. Із них – майже 210 млн грн було отримано вкладниками дистанційно, не відвідуючи відділення банків-агентів Фонду.

“На сьогодні, починаючи з 21 червня 2022 року, Фонд здійснює виплату гарантованого відшкодування вкладникам «Мегабанку» за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 02 червня 2022 року включно, та за поточними рахунками. Станом на 27 червня ми виплатили вкладникам банку майже 260 млн грн, із них понад 80% – майже 210 млн грн, – було виплачено дистанційно. Це зайвий раз доводить те, що рішення Фонду про запровадження дистанційних виплат було правильним і вчасним. Також нагадаю, що відповідно до норм чинного законодавства, вкладники «Мегабанку» отримують гарантоване відшкодування в обсязі 100% суми вкладу, у тому числі – відсотки, нараховані на кінець дня 2 червня 2022 року”, – сказала Наталія Рудуха, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів.

За отриманням гарантованого відшкодування вкладники АТ «Мегабанк» можуть звертатися до будь-якого з банків-агентів Фонду, їх перелік доступний за посиланням.

Можливість отримувати гарантоване відшкодування від Фонду дистанційно, не відвідуючи відділення банків, вкладникам надають уже чотири банки-агенти – ПАТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АБ «Південний» та АТ «ПУМБ». Гарантовані суми зараховуються на карткові рахунки вкладників, відкриті у банках-агентах.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *