Головна main Відставка чи ліквідація? РосЗМІ вже 3 тижні мовчать про начальника Генштабу ЗС рф Герасимова

Відставка чи ліквідація? РосЗМІ вже 3 тижні мовчать про начальника Генштабу ЗС рф Герасимова

132

Голова Генерального штабу Збройних сил російської федерації Валерій Герасимов зник з інформаційного простору після новин про його “інспекцію” на передову.

На початку липня Міністерство оборони рф повідомило, що Герасимов перевірив угруповання російських військ, які беруть участь у війні з Україною.

Тоді він нібито заслухав командувачів щодо застосування військ та інших посадових осіб. Також, за інформацією міністерства, Герасимов відвідав командні пункти.

Але розслідувачі дізналися, що його візит в Україні – фейк, бо метадані ролика, яке опублікувало Міністерство оборони рф, свідчать про те, що воно було знято 5 травня.

Після цієї новини начальник Генштабу зник і не з’являється в інформаційному просторі вже три тижні.

В кінці червня в ЗМІ з’явилася інформація, що путін збирається відправити Герасимова у відставку через провал в Україні, але офіційне повідомлення чи інші підтвердження не надходили.

Як повідомлялося раніше, в кінці квітня Герасимов приїздив на Ізюмський напрямок для того, щоб “особисто командувати наступом”. Тоді з’явилася інформація, що він отримав поранення та був негайно евакуйований до Білгорода, але вона не була підтверджена.

Після “історії з пораненням” Герасимов вже зникав з медійного простору, але Міністерство оборони рф “воскресило” начальника Генштабу та почало публікувати відеозаписи з ним нібито на нарадах.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *