Головна main Відкриті вакансії у McDonald’s: чи запрацює ресторан у серпні

Відкриті вакансії у McDonald’s: чи запрацює ресторан у серпні

108

Всесвітньо відома мережа фастфуду МакДональдз закрила всі свої ресторани в Україні після початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Стало відомо, чи планує американська корпорація поновити свою роботу у серпні.

У червні CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова підтвердила інформацію, що вони розглядають варіанти відновлення роботи в умовах війни, зокрема оновлюють протоколи безпеки для своїх працівників. Але точні терміни відкриття ресторанів вона не назвала.

Співробітники компанії теж тоді повідомляли, що до них надходили повідомлення від менеджерів компанії з питанням, чи готові вони будуть вийти на роботу у серпні.

Втім, у понеділок, 1 серпня, керівниця відділу зв’язків із громадськістю у McDonald’s в коментарі Obozrevatel заявила, що інформація про нібито відкриття ресторанів у серпні неправдива.

“Зараз планів відкривати ресторани в серпні немає, втім, у нас є амбіції відновити роботу в майбутньому”, – сказала вона.

Водночас на офіційному сайті МакДональдз висять відкриті вакансії на роботу в мережі ресторанів. Компанія шукає працівників для своїх закладів у Києві, Одесі, Черкасах, Дніпрі та інших містах.


Також варто зауважити, що відкриті вакансії можуть говорити не про пошук нових робітників, а бути просто застарілою інформацією, яку не оновлювали з 24 лютого.

Нагадаємо, в російській мережі ресторанів “Смачно і Крапка”, які колись належали McDonald’s, черговий сюрприз для відвідвачів – бургер з пліснявою.

Зокрема, в мережі розповсюджують фото бургерів цієї мережі закладів швидкого харчування, зроблених із булочок із пліснявою.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *