Головна main Відбудова Маріуполя коштуватиме понад 14 млрд доларів та займе 10 років, – Бойченко

Відбудова Маріуполя коштуватиме понад 14 млрд доларів та займе 10 років, – Бойченко

11

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що відбудова міста коштуватиме понад 14 млрд доларів та може зайняти від 7 до 10 років. Більш точні цифри можна буде назвати тільки після деокупації.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

За інформацією Бойченка, у місті знищено чи пошкоджено 1356 багатоповерхівок, а також розбомблено 40% приватних будинків. Більшість з них не підлягають реконструкції, тому доведеться будувати нові об’єкти.

Про готовність допомагати у відбудові Маріуполя вже заявив Європейський інвестиційний банк та великий український бізнес.

“Співпрацюємо з різними експертами з міст, які були зруйновані під час Другої світової війни. Це Гданськ, Варшава, Дрезден, Роттердам. Вивчаємо їх досвід відбудови. Сподіваємося, що у “плані Маршала” для всієї країни буде окремий розділ для Маріуполя”, – сказав Вадим Бойченко.

Нагадаємо, 27 червня Вадим Бойченко, мер Маріуполя, повідомив про нелюдські умови, в яких окупанти утримують маріупольців.

Чиновник заявив, що росіяни заблокували громадян у Маріуполі. Мирні люди не можуть виїхати з міста. При цьому у них немає ні їжі, ні води – окупанти досі не спромоглись налагодити постачання.

Щоб якось вижити, встановлюють пастки на птахів. Пастки – найпростіші, з підручних матеріалів: ящик з приманкою і палицею на мотузці. Люди встановили їх, зокрема, біля 17-го мікрорайону, стверджує мер.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *