Головна main Верховний Суд визнав банкрутом ТОВ “ВОГ Трейдинг”

Верховний Суд визнав банкрутом ТОВ “ВОГ Трейдинг”

20

ТОВ “ВОГ Трейдинг”, ТОВ “ВОГ Рітейл”, ТОВ “Нафтотрейд Ресурс”, ТОВ “ВОГ Трейд” пов’язані з групою “Континіум”, якій належить мережа АЗС WOG.

ТОВ “ВОГ Трейдинг”, ТОВ “ВОГ Рітейл”, ТОВ “Нафтотрейд Ресурс”, ТОВ “ВОГ Трейд” пов’язані з групою “Континіум”, якій належить мережа АЗС WOG. Її бенефіціари – Степан Івахів, Сергій Лагур і діти покійного нардепа Ігоря Єремеєва (Роман і Софія).

Ухвалами Госпсуду Волинської області від 17.11.2020 в рамках справи №903/645/20 про банкрутство ТОВ “ВОГ Трейдинг” були визнані у т.ч. вимоги Головного управління ДПС у Волинській області – на 188,7 млн грн (з них 93,6 млн грн – вимоги третьої черги, а 95,06 млн грн – шостої черги), а також вимоги низки структур, пов’язаних з Дмитром Фірташем (проти нього РНБО ввело санкції), зокрема, згаданого вище ПрАТ “Концерн Стирол” – на 561 млн грн (четверта черга) і 37,6 млн грн (шоста черга); ПрАТ “Укргаз-Енерго” – на 446,5 млн грн (четверта черга); ПрАТ “Юкрейніан Кемікал Продактс” – на 70,6 млн грн (четверта черга).

У 2018 році Group DF Дмитра Фірташа публічно заявляла про кредиторські вимоги до мережі WOG на 460 млн дол. Разом з тим, в Group DF заперечували, що вона є міноритарним акціонером WOG (за даними ЗМІ, Д.Фірташ отримав пакет акцій мережі в 2013 році в рамках погашення боргу WOG перед банком “Надра”).

Восени 2020 року перед місцевими виборами повідомлялося, що бенефіціари групи “Континіум” зблизилися з “приватівцями” (у т.ч. в рамках партійного проекту “За майбутнє”).

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *