Головна main Верещук анонсувала обов’язкову евакуацію ще в кількох областях України: де саме

Верещук анонсувала обов’язкову евакуацію ще в кількох областях України: де саме

29

Частина населених пунктів Запорізької, Херсонської та Харківської областей взимку можуть залишитися без світла та опалення. За попередніми прогнозами, близько 500 тисяч українців перемістяться зі східних та південних регіонів нашої держави.

Про це на брифінгу повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Так, за її словами, прогнозується поширення обов’язкової евакуації на низку областей, що постраждали від бойових дій.

“Обов’язкова евакуація з Донецької області здійснюється вперше, і вона поки що єдина. Але наші прогнози і наш аналіз вказує на те, що вона триватиме і в інших регіонах. Ми бачимо зараз погіршення ситуації. А з надходженням осінньо-зимового опалювального періоду точно погіршиться, а надання тепла через тепломережі буде значно ускладнене”, – заявила Верещук.

Вона зазначила, що об’єкти теплопостачання та енергії, ймовірно, будуть цілями ворожих атак.

“Ми розуміємо, що не всі з них вдасться відремонтувати. І розуміємо, що частина міст і сіл, наприклад, Запорізької, Херсонської, Харківської областей може залишитись без засобів для існування, тепла, що найголовніше, і без світла, що також важливо”, – зазначила міністр.

Нагадаємо, на Рівненщині заговорили про евакуацію населення у разі наступу з Білорусі. План порятунку цивільних з двох прикордонних районів розробляли військові, правоохоронці та чиновники. Говорять – це не означає, що загроза вторгнення зросла. Однак потрібно бути готовими.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *