Головна main Великі роботодавці сплатили до бюджету 9 млрд грн ПДФО

Великі роботодавці сплатили до бюджету 9 млрд грн ПДФО

34

ПДФО є вагомим інструментом формування дохідної частини місцевих бюджетів. У структурі надходжень він займає топові позиції, а надходження від великих платників складають левову частку цього збору.

Великі платники Центрального управління протягом січня-червня 2022 року спрямували до загального фонду держбюджету 9 млрд грн податку з доходів фізичних осіб, в тому числі за рахунок податку на доходи фізичних осіб у вигляді заробітної плати – 6,2 млрд грн, що на 51,2 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, – повідомляє прес-служба відомства.

“Нагадуємо, що податок на доходи фізичних є вагомим інструментом формування дохідної частини місцевих бюджетів України. У структурі надходжень він займає топові позиції, а надходження від великих платників складають левову частку цього збору.

Дякуємо великим платникам за фінансову підтримку держави!”, – йдеться у повідомленні.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *