Головна main Вбивство українських полонених в Оленівці: в “Азові” оголосили полювання на причетних

Вбивство українських полонених в Оленівці: в “Азові” оголосили полювання на причетних

104

Бійці підрозділи “Азову” оголосили полювання на усіх причетних до масового вбивства військовополонених в Оленівці Донецької області у п’ятницю 29 липня.

Про це у Telegram повідомив засновник полку “Азов” Андрій Білецький.

“Щодо удару по колонії в Оленівці, де перебувають наші з “Азовсталі”. Цієї ночі росіяни вбили частину полонених азовців. Російське командування обставило масове убивство полонених, як дії української армії”, – написав Білецький.

За його словами, бійці полку були переведені в окрему будівлю, і росіяни готували цей злочин заздалегідь.

“Вже очевидно, що це був заздалегідь спланований акт країни, для якої невідоме поняття офіцерської честі, а тим більше – дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни. Росія не змогла перемогти “Азов” у чесному бою, тому намагається нас знищити віроломством”, – зазначив засновник полку.

Антон Білецький оголосив полювання на причетних до масового вбивства полонених в Оленівці.

“Я від імені Азовських підрозділів оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства. Понесе відповідальність кожен рядовий виконавець і кожен організатор незалежно від посади та місця перебування. Де б ви не ховалися, ви будете знайдені й екстерміновані”, – зазначив український війьковий.

Нагадаємо, росЗМІ заявляють, що Збройні сили України обстріляли колонію в Оленівці, що на Донеччині, де утримуються українські полонені. За інформацією ГУР, удар по українцях завдала країна-агресор.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *