Головна main Вбивають без попередження, а зґвалтування – нормальна практика: очевидиця про окупантів у Мелітополі

Вбивають без попередження, а зґвалтування – нормальна практика: очевидиця про окупантів у Мелітополі

34

В тимчасово окупованому Мелітополі російські окупанти займаються жахливими звірствами. Мова йде не тільки про полонених, а й про звичайних цивільних людей.

Про це розповіла “Стопкору” очевидиця, яка змогла виїхати з окупованої території.

За її словами, під час комендантської години окупанти вбивають всіх, хто перебуває на вулиці, без попереджувальних пострілів. Жінки майже не виходять на вулицю самостійно, виходять тільки з одним або декількома чоловіками, бо зґвалтування в окупованому місті стали нормальною практикою.

З полоненими українцями поводяться ще більш жорстоко: “30 хлопців кастрували, живуть вони в ямі і ще їх змушують виконувати важку фізичну роботу, слідкуючи, щоб ті не заподіяли самі собі смерть”.

“Хтось видав пенсіонера, який ще 2003 року звільнився з СБУ. Росіяни спалили на його очах дочку, зятя та онуків в будинку, а потім його застрелили”, – розповідає жінка.

Нагадаємо, голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух повідомив, що на території Запорізької області російські окупанти залякують місцеве населення смертною карою. Загарбники намагаються зупинити партизанський рух таким чином. 

20 червня також стало відомо, що в окупованому Мелітополі з’явилися сирійські найманці, які теж можуть бути причетні до звірств у місті.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *